Bu yazımızda yaptığınız veya yaptırdığınız web tasarım da seonun etkisini anlatacağız.

Konumuza öncelik olarak yaptırmayı düşündüğünüz veya yaptırdığınız web sitesinizi baz alarak başlayalım. Web siteleri firmaların veya bireylerin sanal ortamdaki cvleri’dir. Web sitenizi ne kadar kurumsal ve sizi anlatabilir halde ise müşterilerilerinizin veya takipçilerinizin dikkatini o kadar fazla cekecektir. Dolayısı ile web siteniz görsel olarak hoş ve kullanım bakımından da kolay erişebilir durumda olmalıdır.

Seo Nedir

Seo Nedir

Web Tasarım Nedir

Web Tasarım Nedir

Websitenizi yaptınız ve iş artık sitenizle ilgilenenlerin veya müşterilerinizin size ulaşmasına geldi. Her zaman söylediğim bir örnek var, dağ başında inanılmaz güzellikte ve konfor da harika bir işletmeniz var ama işletmenize müşterilerinizin ulaşması için ne yol var, nede kimsenin haberi var. Ne yapmamız gerektiğini kısaca açıklayacak olursak, konuyu şu başlıklar halinde özetleyebiliriz.

  • Karmaşık olmayan bir web tasarım
  • Sitenizin alt yapısını optimize etmek
  • İç ve dış seo yapmak
  • Reklam vermek

Bu başlıklar halinde emek verdiğiniz sitenizi hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Müşterilerinizin size ulaşmasını sağlaya bilirsiniz. Web tasarım’da seo çok önemlidir, seo yapılmayan bir web sitesi dağın başında kimsenin haberi olmadığı bir işletme ile aynı anlama gelir, hiç bir değeri ve önemi yoktur.

Diğer Yazılar: