Dünyaca Ünlü Bir İsim Daha Youtuber Oldu!

Dünyaca Ünlü Bir İsim Daha Youtuber Oldu!

Dünyaca ünlü Amerikan sinema oyuncusu Will Smith, geçtiğimiz ay Ellen Show’da Instagram üzerinden hayranlarına çeşitli video içerikler sunacağını söylemişti. Bu söylediğini gerçekleştiren Wil Smith şimdide Youtube sektörüne girdi.
Ben Efsaneyim, Umudunu Kaybetme, Suicide Squad ve daha onlarca filmde oynayan dünyaca ünlü sinema oyuncusu Will Smith Instagram sektöründen sonra Youtube’a da adım attı.

Kendi adıyla açtığı Youtube kanalında hayatına dair özel bilgiler, günlük neler yapıyor, gelen sorulara cevaplar ve gündemdeki başlıklar hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor. Tüm sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanan Will Smith’in şuanda Youtube’da 180 bin abonesi bulunuyor. Kanalın açıldığı tarihten bu yana henüz daha tam 1 ay bile olmadan 5 tane video yüklemiş olması verdiği önemi gösteriyor.

Her ne kadar ülkemizde ve dünyada Youtube’a adım atmış ünlü sayısı az olmasına rağmen Youtuber fenomen sayısının git gide artması ünlülerinde ilerleyen zamanlarda sosyal medyaya vereceği önemin artacağını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir