Neler Yapıyoruz

UTİ Bilişim ailesi olarak sağladığımız hizmetler..

 

Kurumsal Web Tasarım

Firmalara ve şahıslara kurumsal web sayfaları düzenlemekteyiz. Firmanızın İnternet üzerindeki vitrinin oluşturuyoruz. Artık çağ internet üzerinden tanıtım ve satış çağı olduğu için internet üzerinden satış yapmayan firmalar rakiplerinin gerisinde kalıyor. Bir firmanın en büyük ihtiyaçlarından birisi kurumsal bir web tasarımıdır, bu bağlamda siz değerli müşterilerimize önce demo bir site yaparak siz nasıl bir web sitesi istiyorsanız o doğrultuda işlem yaparak profesyonel olarak hizmet sağlamaktayız.

Kurumsal Seo Optimizasyon

Seo adından bilindiği üzere sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğü için yapılan çalışmalardır. Bu çalışmaları 2 yönlü olarak yapmaktayız. 1. aşama düzeyi web sitenizi seoya uygun hale getirmek 2. aşama ise web sitenize dışarıdan destek sağlamaktır. Kelimelerinizde sitenizi yükselterek müşterilerinizin size ulaşmasını sağlıyoruz.

Kurumsal Sosyal Medya

Artık sosyal medya kullanmayan kimse kalmadı gibi bir şey, sosyal medya 2 amaçlı kullanılır. 1. amaç tamamen kişisel olarak beğendiği veya tepki gösterdiği bilgileri paylaşarak gündeme katılmak veya sadece paylaşım yapmak ki bu bağlam ticari olarak hiç bir katkı sağlamaz. 1. amaç ise kurumsal veya ticari amaçlı kullanmaktır ticari amaçlı kullanılan bir sosyal medya hesabı profesyonel olarak yayın yapmazsa sadece belli kitlelere ulaşır ve istediği hedef kitleye ulaşmaz. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize bir uzman ile profesyonel olarak sosyal medya desteği sağlamaktayız. Bu hizmette takipçi, RT ve FAV ve Trend Topic çalışmaları mevcuttur.

Kısaca diğer çalışmalarımızın devamı olarak..

  • Kurumsal web haber ve reklamları
  • Firma ve web sitesi tanıtımları
  • Hosting ve domain